Besarta Jashari pas pranimit të Medaljes Presidenciale: Motiv që të rrëfej të vërtetën - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besarta Jashari pas pranimit të Medaljes Presidenciale: Motiv që të rrëfej të vërtetën

NULL NULL
20.02.2023 18:12

Presidentja e vendit Vjosa Osmani, në nder të 15-vjetorit të Pavarësisisë së Kosovës, ia ka ndarë Medaljen Presidenciale Besarta Jasharit, të mbijetuarës së familjes Jashari.

Besarta pas pranimit të medaljes, tha se është motiv që ta rrëfen të vërtetën, njofton Klankosova.tv.

“Kjo medalje është motiv që të rrëfej të vërtetën dhe të mbroj të vërtetën, Zoti e bekoftë Kosovën”.