Besart Berisha nuk njeh limite, shënon në Australi

Besart Berisha nuk njeh limite, shënon në Australi

NULL NULL
5 muaj më parë

Sulmuesi nga Prishtina, Besart Berisha po vazhdon shkëlqimin në futbollin australian.

35 vjeçari ka shënuar gol në duelin e sotëm që po zhvillohet në mes të Sydney dhe Western United, transmeton Klan Kosova.

Ishte ky goli i 20-të në kampionat për Berishën, ku barazohet me top-shënuesin e kësaj lige, Maclaren.

klankosova.tv