Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besart Berisha i jep fitoren Melbourne (VIDEO)

NULL NULL
17.10.2015 16:48

Sulmuesi kosovar, Besart Berisha ishte protagonisti absolut i ekipit të tij pasi ka vulosur fitoren 3­-2 të Melbourne Victory ndaj Melbourne City, dy rivaleve të medha kampionatin e Australisë.

Ky shte goli numër 64 në kampionat dhe i gjashti në këtë derb sulmuesin nga Prishtina.

Berisha nuk spikati gjatë lojës, ama ka menduar për golin me vlerë 3 pikë duke marrë meritën kryesore të këtij suksesi. Ky gol ishte i pari për Berishën këtë sezon në këtë javë të dytë e kampionatit australian, shkruan PanoramaSport.

https://www.youtube.com/watch?v=0YE2IZ6mJac

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.