Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Besart Berisha bombardon portën kundërshtare (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2015 14:09

Futbollisti me prejardhje nga Kosova, Besart Berisha ka shkëlqyer për ekipin e tij Melbourne Victory.

Berisha ka shënuar dy gola në fitoren 2:4 kundër Sydney.

Ai ka shënuar fillimisht një gol tejet të bukur, që ka qenë i pari në këtë takim, ndërsa golin e tij të dytë dhe të katërtin për Melbourne e ka shënuar në minutën e ’90-të të takimit, transmeton Klan Kosova.
https://www.youtube.com/watch?v=t1BHt6bp2sw

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.