Berluskoni me Instagram - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Berluskoni me Instagram

NULL NULL
26/05/2015

Me afrimin e zgjedhjeve elektorale që do të mbahen në Itali fundjavën e ardhshme, Silvio Berluskoni ka shfrytëzuar rastin që të hap një profil në Instagram në mënyrë që njerëzit t`i ngrisë shanset për partinë e tij që kandidon.

Berluskoni

 

Berluskoni3

Ish-kryeministri Italian, i cili i`u rikthye politikës në Mars të këtij viti pas skandaleve “bunga bunga”, tani po vendos në fotot e tij emrin e partisë që ai e përfaqëson me mbishkrimet #ForzaItalia, transmeton Klan Kosova.

Berluskoni1

 

Berluskoni2

Që prej hapjes së profilit javën e kaluar, ai veçse i ka 22 mijë ndjekës dhe ka 79 foto. / klankosova.tv