Berisha: Rama-Meta po blejnë vota - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Berisha: Rama-Meta po blejnë vota

NULL NULL
15/06/2015

Ish- kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha ka postuar një foto , e cila po qarkullon këto ditë në rrjetet sociale, duke theksuar se po vazhdon operacioni për blerje votash me miell me ndihma ndërkombëtare.

“Kjo foto qe eshte bere ne Vlore deshmon vjedhjen e ndihmave nderkombetare per te vobektit, konkretisht te Islamic Relief, dhe per te blere vota. Meshire per vote, Miell per Vote! Keshtu do shkojme ne Europe!!”  shkruan Berisha në facebook.