20:24, 12 Janar 2019

Familja Murati e cila jeton në fshatin Bequk të Vushtrrisë ankohet se është pa ngrohje dhe pa rrymë tash e gjashtë ditë.

Kjo për shkak se atyre iu është djegur orëmatësi në shtëpi.

Pavarësisht raportimit në KEDS, kjo e fundit nuk ndërmori asgjë lidhur me këtë çështje.

Kronikë e përgatitur nga gazetari Drin Demiri.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë