Beograd, arrestohet babai i sulmuesit 14-vjeç – shkuan bashkë në poligon qitjeje

Është arrestuar edhe babai i djalit që vrau tetë nxënës dhe rojën e një shkolle në Beograd. Siç shkruan Telegrafi.rs, 14-vjeçari kishte shkuar bashkë me të atin në poligon të qitjes, teksa ishte vetë ai i cili e ka mësuar të përdorte armë. Babai, siç u njoftua në konferencën e jashtëzakonshme për media, tha se … Continue reading Beograd, arrestohet babai i sulmuesit 14-vjeç – shkuan bashkë në poligon qitjeje