Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bënte ‘drifta’ në Pejë, policia e ndëshkon kundërvajtësin (VIDEO)

NULL NULL
18.04.2023 16:08

Policia e Kosovës e ka ndëshkuar një person i cili me veturën e tij ka bërë ‘drifta’ në qytetin e Pejës.

Të njëjtit i është shqiptuar tiketa me tre muaj masë mbrojtëse, dy pikë negative dhe 150 euro gjobë, njofton Klan Kosova.

“Me datё 18.04.2023 rreth orёs 01:35, Njësiti i komunikacionit rrugor DRP Pejё, i ka shqiptuar gjobё kundёrvajtёsit”.

“I dyshuari ka shkatuar kundёrvajtje i cili me veprimet e tij ka rrezikuar pjesёmarrёsit tjerё nё trafik”.

“Pёr kёtё veprim kundёrvajtёsit iu ёshtё shqiptuar tiketa, 3 muaj masё mbrojёse, 2 pikё negative dhe 150 euro gjobё”.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

klankosova.tv

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.