Bëni çajin tuaj edhe më të shëndetshëm - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bëni çajin tuaj edhe më të shëndetshëm

NULL NULL
16/06/2015

Një çaj bimor është pije freskuese, por përbërësit e caktuar mund të përmirësojnë shijen e çajit tuaj të preferuar.

Më poshtë do të ju rekomandojmë disa përbërës që mund të i kombinoni me çajin tuaj:

Në vend të sheqernave artificial përdorni mjaltë organike është shumë e shëndetshme për ju dhe rregullon shijen e çajit tuaj, transmeton Klan Kosova.

Përdorni gjithashtu lëvore portokalli, nuk bënë çajin tuaj të hithët, por thjeshtë i jep vitamina, të cilat ju ndihmojnë në organizmin tretës.

Hudhni edhe kanelle, gjithashtu ajo është e mirë për shije, por ndihmon edhe në normalizimin e nivelit të sheqerit në gjak.

klankosova.tv