11:50, 20 Maj 2020

Aktori hollivudian, Ben Stiller, ka folur për babanë e tij, Jerry, se si i kishte kaluar ditët e fundit me të.

Komiku dhe aktori i famshëm amerikan, Stiller, i njohur kryesisht në seritë komedi “Seinfeld” dhe “King of Queens” vdiq  javën e kaluar në moshën 92 vjec.

“Ai po ngadalësohej së tepëmri, dhe po përballej me shumë problem. Andaj, java apo dy javët e fundit ishin shumë të zorshme për të”, ka thënë Stiller në një intervistë për një medium amerikan.

“Por ai u largua në paqe, dhe kishte sens humori, sigurisht, gjer në fund”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë