Bella thotë se motra e saj, Gigi Hadid është mikesha e saj më e mira - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bella thotë se motra e saj, Gigi Hadid është mikesha e saj më e mira

NULL NULL
25.04.2023 08:58
Bella dhe Gidi Hadid

Modelja Bella Hadidi ia ka uruar ditëlindjen motrës së saj, Gigit.

Ajo, me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, ka shpërndarë disa fotografi kur modelet ishin të vogla.

“Gëzuar ditëlindjen Gigi, mikeshës sime më të mirë, personit që i besoj më së shumëti, mësueses sime, logjikës sime dhe partneres më të preferuar”, ka shkruar Bella.

Gigi e pati ditëlindjen më 23 prill dhe i mbushi 28 vjet, shkruan People, transmeton Klankosova.tv.