7:14, 16 Prill 2019

Bella Thorne dhe I dashuri I saj Mod Sun, janë ndarë, transmeton Klan Kosova.

Aktorja 21 vjeçare hyri në Instagram për të ndarë lajmin me ndjekësit e saj.

Bella postoi një selfie dhe shkroi: “Unë gjithmonë do të të dua. Të gjitha gjërat e mira duhet të përfundojnë”.

Çifti nisi lidhjen një vit më parë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë