11:00, 17 Prill 2018

Bella Hadid ka mohuar thashethemet se ajo e puthi ish të dashurin e saj, The Ëeeknd, në festën e mbajtur gjatë fundjavës në Coachella, transmeton Klan Kosova.

Modelja 21-vjeçare dhe këngëtari 28-vjeçar thuhet se ishin bashkë gjatë gjithë mbrëmjes duke puthur, edhe pse ai është parë me dikë tjetër vetëm një natë më parë.

Epo, Bella nuk ishte fare. Ajo hodhi poshtë spekulimet duke lënë një koment në Instagram.

“Nuk isha unë”, shkroi Bella së bashku me disa emojis.

Konkurs Pune

Lexo më shumë