Bella dhe The Weeknd – sërish të ndarë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bella dhe The Weeknd – sërish të ndarë

NULL NULL
19/08/2019

Bella Hadid dhe The Weeknd duket se kanë një krizë një në marrëdhënien e tyre.

Mediata e shoubizit thonë se ata janë ndarë përfundimisht, por një burim ka treguar se ata janë bashkë, dhe se punojnë për të zgjidhur problemet.

Por mesa duket këto probleme nuk janë zgjidhur aspak. Kur The Weeknd ka hyrë në klubin që Bella kishte shkuar me shoqet, kjo e fundit është larguar vetëm pak minuta më vonë.

Kjo tregon se Bella nuk e duron dot praninë e tij!

klankosova.tv