Begaj: Sa më shpejt të zbardhet rasti i sulmit ndaj Top Channel, dhe vrasjes së rojës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Begaj: Sa më shpejt të zbardhet rasti i sulmit ndaj Top Channel, dhe vrasjes së rojës

NULL NULL
27.03.2023 09:21
Bajram Begaj

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, ka reaguar për sulmin me armë zjarri që ka ndodhur ndaj televizionit kombëtar “Top Channel”, ku ka vdekur roja i sigurisë, Pal Kola.

Ai, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook,  ka shprehur ngushëllime ndaj familjes Koka.

“Ngjarje vërtet e rëndë ajo e orëve të para të mëngjesit, ku godina e televizionit kombëtar “Top Channel” është qëlluar me armë, e ku për pasojë ka humbur jetën roja i sigurisë, Pal Kola”.

“Teksa i shpreh ngushëllimet e mia familjes së z. Kola, inkurajoj organet ligjzbatuese ta zbardhin sa më shpejt dhe me përgjegjshmërinë më të lartë këtë ngjarje kriminale”, ka thënë Begaj.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.