Begaj: Gëzuar Pashkët për të gjithë besimtarët katolikë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Begaj: Gëzuar Pashkët për të gjithë besimtarët katolikë

NULL NULL
09.04.2023 09:47
Bajram Begaj

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, ka uruar besimtarët katolikë për Pashkën.

“Gëzuar Pashkët për të gjithë besimtarët katolikë. Shpresa, dashuria dhe jeta e gëzueshme që frymë e Pashkëve përcjell bekoftë jetën tuaj”, ka shkruar Begaj në Facebook.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.