Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Befason Linda: Po mendoj ta lë lojën… (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 11:21

Linda i ka thënë Santianës se ka menduar ta lë lojën.

Këngëtarja zbuloi se arsyeja e vetme për ta lënë shtëpinë është vajza e saj, pasi siç tha ajo, i ka premtuar se do kthehet shpejt, njofton Klankosova.tv.

“E kam gënjyer për herë të parë në jetën time”, tha Linda tutje në bisedën me Santianën.

Ndiqni videon.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.