Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Befason 7Saraçi, kush është femra me të cilën ka bashkëpunuar? (VIDEO)

NULL NULL
11.04.2018 23:00

Seven Saraçi ka publikuar një pjesë të shkurtër nga klipi i tij i ri i realizuar nga Entermedia, njofton Klan Kosova.

Këngëtari këtë herë vjen në bashkëpunim të cilin nuk e ka zbuluar, por është thënë se Nora Istrefi është femra e përzgjedhur për këtë projekt.

Këtë e vërtetoi edhe më shumë “like” i Norës i cili erdhi vetëm pak minuta më vonë publikimit të videos, në llogarinë e Sevenit në Instagram.

Projekti është gati dhe pritet të publikohet shumë shpejt.

https://www.instagram.com/p/BhcV0ahgb0f/?taken-by=7saraci

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.