Beckham në Paris, mes raportimeve për një transferim të Messit në MLS - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Beckham në Paris, mes raportimeve për një transferim të Messit në MLS

NULL NULL
27.04.2023 15:40
Leo Messi David Beckham

David Beckham, pronari i klubit amerikan Inter Miami, ka bërë një vizitë tek klubi i Paris Sain-Germain, ku takoi lojtarët e klubit, ndër ta Leo Messin, Sergio Ramosin e Kylian Mbappen.

Vizita e Beckham vjen pas raportimeve se Inter Miami po përgatitet për të paraqitur një ofertë për transferimin e yllit argjentinas Leo Messi, në ligën amerikane të futbollit, konkretisht në Inter Miami, njofton Klankosova.tv.

“Ky është Parisi. Më vjen mirë të takojë disa nga shokët e mi të vjetër”, shkrii Beckham, duke postuar fotografi me lojtarët.

Lajm i keq për tifozët e Barcelonës, Messi drejt MLS-së

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.