Beckham ia mëson biçikletën vajzës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Beckham ia mëson biçikletën vajzës

NULL NULL
31/05/2015

Ish futbollisti anglez, David Beckham vazhdimisht po e rikonfirmon se sa baba i përkushtuar është.

Ai ka postuar në instagramin e tij një fotografi ku shihet duke i mësuar bicikletën vajzës së tij Harper, transmeton Klan Kosova.

Kjo është dita e parë që David ka filluar t’ia mësojë bicikletën të bijës së tij dhe ka ndarë me fansat momentet e para. Ai ka shkruar se ajo që në ditën e parë nuk ka pasur nevojë pë stabilizues anash rrotave të biçikletës.

Beckham ka edhe tre djem të tjerë, të pashëm po aq sa babai, por duket se përzemër e ka më shumë vajzën e tij më të vogël.

David Beckham