14:00, 8 Nëntor 2018

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka treguar gjithmonë se është beqare dhe nuk e dëshiron një mashkull në jetën e saj.

Një gjë të tillë e dëshmoi edhe në rrjetin e saj në Instagram, ku shkroi poshtë fotos:“Nuk kam nevojë për mashkull. I paguaj të gjitha vetë.”

Rexha në shumë intervista ka treguar arsyen e statusit të saj se pse është beqare që një kohë të gjatë.

Ajo ka thënë se dëshiron të jetojë e pavarur dhe të mos mbështetet tek asnjë mashkull për asgjë.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë