BE jep 2.5 milionë euro për komunat e veriut - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

BE jep 2.5 milionë euro për komunat e veriut

NULL NULL
16/12/2015

Zyra e Bashkimit Europian në Kosovë, ka bëtë të ditur se nga Fondi për Zhvillim në Kosovë, 2.5 milionë euro do të ndahen për komunat veriore.

Përmes një komunikate për media, Zyra e Bashkimit Europian në Kosovë, njofton se katër komunat përfituese nga ky fond janë Mitrovica e Veriut, Leposaviqi, Zveçani dhe Zubin Potoku.