BBC raporton për tentimikjen sensacionale të shqiptarit (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

BBC raporton për tentimikjen sensacionale të shqiptarit (FOTO)

NULL NULL
29.03.2023 23:16

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Angli, ku i përfshirë është një shqiptar.

Etmond Lika, 32-vjeçar, tentoi t’i ikë policisë në një mënyrë goxha të veçantë.

Lika u fsheh mbi dritaren e një kulmi, por tentativa e tij rezultoi e dështuar.

Ai u fotografua dhe pamjet u bën virale, teksa lidhur me ngjarjen ka raportuar edhe BBC përcjell Klankosova.tv

Shqiptari shihet teksa qëndron “mbi kokën” e policit.

32-vjeçari u arrestua nga policia, si i dyshuar për kultivimin e kanabisit.

Ngjarja ndodhi në Kirkdale të Liverpoolit, përcjell Klankosova.tv.

Etmond Lika, u dënua me dy vjet e katër muaj burgim nga Gjykata e Liverpoolit/ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS