Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bayerni sërish fut topin në portën e PSG-së, kësaj radhe i pranohet (VIDEO)

NULL NULL
08.03.2023 22:22

Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Parisit, me golin e Choupo-Moting, pas një gabimi nga një mbrojtës i PSG-së.

Kjo është hera e dytë që ekipi gjerman fut topin në rrjetë, por në rastin e parë goli u eliminua, për shkak të pozicionit të parregullt.

Rezultati i përgjithshëm tani për tani është 2-0 në favor të Bayernit.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.