Bayerni po udhëheq në garën për Kanen - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bayerni po udhëheq në garën për Kanen

NULL NULL
10.02.2023 08:38

Bayern Muncheni po udhëheq në garën për transferimin e Harry Kanet, sipas ekspertit të transferimeve, Christian Falk.

Bavarezët po e kërkojnë një pasues të Robert Lewandowskit, dhe e konsiderojnë Kanen si profilin e udhur.

Një tjetër faktor pozitiv për gjigantin gjerman është që Spursat mund të preferojnë t’ua shesin superyllin e skuadrës atyre dhe jo ndonjë rivali të drejtpërdrejtë në Premier Ligë.