Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bayerni pas Andersonit

NULL NULL
10.05.2015 13:08
Skuadra e Bayern Munchen pritet të bëjë transferime në merkaton e verës, pasi problemet me lëndime i kanë shkaktuar problem sidomos në Champion League.

Futbollisti i Lazios, Filipe Anderson pas formës së mirë të shfaqur në kampionatin italian gjatë këtij sezoni ka bërë që ai të kërkohet nga shumë ekipe të mëdha italiane në mesin e të cilave edhe Bayern Munchen.

Anderson që u transferua në Lazio në vitin 2013 nga Santosi shihet si një zëvendësim afatgjatë për Arjen Robben dhe Franck Ribery. Ai kërkohet edhe nga Manchester United.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.