Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bayerni me një këmbë në çerekfinale, në epërsi 3-0 ndaj Parisit (VIDEO)

NULL NULL
08.03.2023 22:49

Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen e sotme nda Paris Saint-Germain, duke e çuar në 3-0 epërsinë e përgjithshme.

Serge Gnabry shënoi në minutën e 89-të, ndërkohë që tani po luhen minutat shtesë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.