Bayerni heq dorë nga Canceloja, Barcelona fërkon duart - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bayerni heq dorë nga Canceloja, Barcelona fërkon duart

NULL NULL
07.04.2023 15:06

Bayern Munchen duket se nuk do ta shfrytëzojë mundësinë e blerjes së Joao Cancelos.

Kartoni i portugezt kushtn 70 milionë euro, dhe bavarezët, tek të cilët ai luan në formë huazimi, nuk do ta blejnë kartonin nga Manchester City.

Në anën tjetër, Barcelona duket se mund ta bëjë një hap për ish-futbollistin e Juventusit, duke e marrë atë nga radhët e veta.

Mirëpo, marrë parasysh problemet financiare, nuk dihet nëse katalunasit  do të mund ta përballojnë shumën e lartpërmendur.