Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bayerni e “ndaloi” Pavardin që t’i bashkohet Interit

NULL NULL
01.02.2023 16:49

Skuadra gjermane Bayern Munich i ka penguar avancimet e Interit për mbrojtësin Benjamin Pavard në orët e fundit të afatit kalimtar,

Sipas L’Equipe, Interi e konsideronte Benjamin Pavard si një zëvendësues për Milan Skriniar, i cili do t’i bashkohet Paris Saint-Germain si agjent i lirë në verë, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Kontrata e Pavard me Bayernin gjithashtu skadon në qershor, por skuadra bavareze vendosi ta ndalojë lëvizjen për momentin duke i bërë atij një ofertë e cila ende është në shqyrtim.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.