Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bayerni e do Varanen në janar

NULL NULL
21.11.2023 08:28

Bayern Muncheni po mendon që ta transferojë Raphael Varanen në janar, sipas Goal.

Mbrojtësi francez nuk është duke e gjetur veten javëve të fundit te Manchester Unitedi.

Në anën tjetër, Bayerni është përballur me problem të lëndimeve në repartin e mbrojtjes dhe po e parasheh të ndërmarrë diçka në janar.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.