Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bayerni do që ta përfshijë një lojtar në ofertën për Raphinën

NULL NULL
07.06.2023 08:37

Bayern Muncheni po planifikon që ta përfshijë një lojtar në ofertën e tyre për lojtarin e Barcelonës, Raphinha, sipas Fichajes.

Sidoqoftë, raporti pohon që kampioni gjerman nuk do ta përfshijë mesfushorin Joshua Kimmich.

Raphina del të jetë caku i parë i bavarezëve në risitë që pritet të vijnë nga ky klub.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.