Bayern u vazhdon kontratat katër lojtarëve - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bayern u vazhdon kontratat katër lojtarëve

NULL NULL
18/12/2015

Drejtuesit e klubit gjerman, Bayern Munich, sot kanë konfirmuar se kanë vazhduar kontratat katër lojtarëve.

Në mesin e tyre është edhe Xabi Alonso për të cilin thuhej këto ditë se mund të largohej nga Allianz Arena.

Kontratë deri në vitin 2021 ka nënshkruar edhe Thomas Muller, ndër deri në këtë vit me Bayernin do të vazhdojnë edhe Jerome Boateng dhe Javi Martinez, transmeton Klan Kosova.
bayern