16:00, 13 Korrik 2020

Bayern Munchen po e konsideron transferimin e Tanguy Ndombele-së së Tottenham Hotspur-it si dhe Tiemoue Bakayoko-s së Chelsea-s, sipas Le10 Sport.

Spurs dëshiron që ta marrë shumën e njëjtë me të cilën kishte paguar për Ndombele-në, ndërkaq të Kaltrit pritet që të kërkojnë 35 milionë euro për Bakayoko-n.

Bayern është i etur që ta përforcojë mesfushën tash pasi që priten largimet e Javi Martinez-it dhe Thiago Alcantara-s.

Konkurs Pune

Lexo më shumë