Bayern nuk ndalet, shënon golin e 5-të kundër Dortmundit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bayern nuk ndalet, shënon golin e 5-të kundër Dortmundit

NULL NULL
04/10/2015

Bayerni është duke e demoluar kundërshtarin kryesor për titull, Borussian e Dortmundit.

Golin e pestë në ndeshje e ka shënuar ish lojtari i Borussias, Mario Gotze në minutën e 66-të.

Ndërsa për katër golat e tjerë janë përkujdesur dy sulmuesit me nga dy gola, Thomas Muller dhe Robert Lewandowski.

Golin e vetëm deri tani për milionerët e ka shënuar Aubameyang.