17:01, 29 Shkurt 2020

Skuadra gjermane Bayern Munich është duke e mposhtur bindshëm klubin Hoffenheim.

Pjesën e parë të takimit, gjiganti bavarez e ka përmbyllur me katër gola në epërsi, njofton Klan Kosova.

Ndërsa në pjesën e dytë e cila ende s’ka përfunduar e ka ngritur epërsinë në 6:0.

Vlen të theksohet se futbollisti Philippe Coutinho i ka realizuar dy gola: të parin në minutën e 33-të dhe të dytin në minutën e 47-të.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë