Bayern mund të joshet që ta shesë Lewandowskin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bayern mund të joshet që ta shesë Lewandowskin

NULL NULL
12/04/2018

Bayern Munchen mund të joshet që ta shesë Robert Lewandowskin për një shifër prej 100 milionë eurosh, raporton L’Equipe.

Lewandowski raportohet se po synon që të largohet nga Bayern-i këtë verë, dhe është në radarin e top klubeve si Real Madrid, Chelsea dhe Paris Saint-Germain.

Deri tani, Bayern ka insistuar që polaku nuk është në shitje, por mund të detyrohen që ta shesin atë për 100 milionë euro.