Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bayern kërkon Felipe Anderson

NULL NULL
10.05.2015 14:46
Felipe kërkohet për të zëvendësuar dy krahët, Arjen Robben e Frank Ribery.

Bayern Munchen mendon të transferojë futbollistin e Lazio, Felipe Anderson shkaku i lëndimeve të mëdha në skuadër.

Anderson kërkohet edhe nga shumë ekipe tjera pas formës së mirë të shfaqur në kampionatin italian.

Ai u transferua në Lazion në vitin 2013 nga Santos dhe nga bavarezët shihet si zëvendësues i Arjen Robben e Frank Ribery.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.