Bayern e sheh Livakoviqin si zëvendësim afatgjatë të Neuerit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bayern e sheh Livakoviqin si zëvendësim afatgjatë të Neuerit

NULL NULL
24.02.2023 17:46
Dominik Livakoviq

Bayern Munchen e ka identifikuar portierin kroat, Dominik Livakoviq, si pasardhësin e Manuel Neuerit.

Neueri është jashtë fushës së gjelbër pasi ka thyer këmbën, dhe i kanë mbetur vetëm edhe 18 muaj në kontratë.

Ndërkaq, sipas raportimeve nga Sky Sports, bavarëzët po e shohin yllin e Kupës së Botës 2022 si zëvendësim të mundshëm afatgjatë të gjermanit.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.