Bayern dhe Barcelona në “betejë” për Dest

Bayern dhe Barcelona në “betejë” për Dest

NULL NULL
1 muaj më parë

Dy skuadrat e mëdha Bayern Munchen dhe Barcelona janë duke garuar për t’i përvetësuar shërbimet e mbrojtësit Sergino Dest.

Kështu ka njoftuar gazetari i sportit, Fabrizio Romano, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Twitter, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Sipas Romanos, Dest është duke e konsideruar seriozisht transferimin në Barcelonë.

klankosova.tv