Bavarezëve u kërkohen 40 milionë euro për Werner (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bavarezëve u kërkohen 40 milionë euro për Werner (VIDEO)

NULL NULL
16/08/2019

Skuadra RB Leipzig e ka rritur çmimin për sulmuesin gjerman, Timo Werner.

Sipas Bild, Bayern Munich është duke e kryesuar garën për 23 vjeçarin, por edhe Napoli, Roma dhe Venecia janë të interesuara në futbollistin në fjalë, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Deri tani bavarezët i kanë ofruar 25 milionë për futbollistin në fjalë; ndërsa RB Leipzig i ka kërkuar 40 milionë për të hequr dorë nga ai.

klankosova.tv