Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bastisjet në NPB, PSD-ja: Jemi bërë cak i përndjekjeve politike

NULL NULL
17.05.2023 14:03
PSD

Partia Socialdemokrate e ka mbajtur sot një konferencë për media në lidhje me bastisjet që janë kryer të mërkurën te ish-zyrtarët e Ndërmarrjes Publike Banesore (NPB).

Sipas ish-aksionarit të NPB-së, Dren Kukaj, këto bastisje janë përndjekje politike që po i bëhet atij dhe PSD-së, njofton Klan Kosova.

“Ministri i Punëve te Brendshme, ende pa përfunduar aksioni thotë ka qenë aksion i suksesshëm. Çka ka të suksesshme këtu. Jam i bindur në ligjshmërinë e veprimeve. Jemi bërë cak i përndjekjeve politike.

“Sot më janë bastisur shtëpia e prindërve, pastaj në banesë kanë hyrë në banesë dhe e kanë bastisur tërë banesën”.

“Kanë marrë dy kompjuterë të prindërve dhe një telefon personal, pastaj e kanë bastisë banesën ku jetoj me grua dhe fëmijë, ma morën veç telefonin”.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.