Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Basketbollisti me origjinë kosovare pozon me LeBron Jamesin

NULL NULL
12.02.2024 10:51

Basketbollisti me origjinë kosovare, Moris Haxhija, ka ndarë një fotografi në llogarinë e tij në Facebook me yllin e NBA-së, LeBron James.

“E takova vetë dhinë [sinonim për Më i Miri i të Gjitha Kohërave]”, ka shkruar Haxhija në Facebook për MVP-në e katërfishtë.

“Nder kaq i madh që të jem në praninë e njërit prej më të mirëve të të gjitha kohërave”.

Haxhija kishte luajtur në ligën elitare të basketbollit kosovar për Vëllaznimin, Mabetexin dhe Dukagjjinin në periudhën 2003-2006.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.