Bashkëshortja e turkut të arrestuar dhe deportuar në Turqi mohon bashkëpunimin e burrit me prokurorinë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bashkëshortja e turkut të arrestuar dhe deportuar në Turqi mohon bashkëpunimin e burrit me prokurorinë (VIDEO)

NULL NULL
09/04/2018

Osman Karakajas është një nga gjashtë të arrestuarit turq në Kosovë dhe të deportuarit në Turqi.

Bashkëshortja e kardiokirurgut mohon se burri po bashkëpunon me prokurorinë.

E për vete dhe fëmijët, Fatma, pranon se e ka frikë sigurinë.

Kronikë nga Mejreme Gashi.

klankosova.tv