Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bashkëshorti i Eva Longoria nuk dëshiron ta shoh atë duke bërë seks në TV

NULL NULL
19.11.2016 15:00

Ajo u be shumë e famshme me rolin e saj si Gabriel Solis në serialin Desperate Houswives (Shtëpiake të Dëshpëruara).

Mirëpo Eva Longoria ka zbuluar që nuk ishte edhe aq e lehtë për të që të luante atë rol.

Ajo ka thënë që bashkëshorti i saj, Jose Baston, refuzon të shikoj episodet në të cilat Longoria shfaqet në skena të nxehta duke bërë seks.

“Kur kemi filluar lidhjen ai u ul të shoh episodin e parë ku unë bej seks pothuajse me të gjithë. Më pas ai tha “Nuk do ta shikoj këtë”” ka treguar Longoria në një intervistë ditën e premte.

Ndër të tjera aktorja 42 vjeçare ka thënë që as ajo nuk dëshiron ta shoh veten duke bërë seks në TV.

For her eyes only: The 41-year-old actress revealed he had attempted to sit through an episode , but gave up after he had to watch her get hot and heavy with co-star Jesse Metcalfe

Cute couple: Eva tied the knot with husband, Jose 'Pepe' Baston, in May, and has become stepmother to his three children. She was married twice before 

'Kids are a blessing': The star - who has been married twice previously, to Tony Parker and Tyler Christopher - also hinted that she could soon be looking to expand her brood

Still looking great! After watching back a snippet of her steamy scenes with the panel, the star then quipped: 'I was getting teary-eyed [watching it back] because I was so thin!'

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.