Basha: Me Ramën në qeveri, krimi rritet e bizneset mbyllen - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Basha: Me Ramën në qeveri, krimi rritet e bizneset mbyllen

NULL NULL
05/09/2018

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar ditën e sotme në lidhje me situatën e biznesit në Shqipëri.

Sipas Bashës, me Ramën në qeveri rritet krimi e pasurohen oligarkët.

Basha ka publikuar edhe një video për skemën e pasurimit të krimit dhe oligarkëve.

‘Me Edi Ramën në qeveri, krimi dhe oligarkët pasurohen, bizneset e ndershme falimentojnë’, shkruan kreu i PD-së, Lulzim Basha në faqen e tij në Facebook, shkruan syri.net, transmeton Klan Kosova.