Barzagli mund të mungojë në Champions - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Barzagli mund të mungojë në Champions

NULL NULL
26/05/2015

Futbollisti italian, Andrea Barzagli sipas të gjitha gjasave do ta humbas finalen e Champion League që Juventusi e zhvillon në Berlin më 6 qershor kundër skuadrës së Barcelonës.

Mbrojtësi italian është i lënduar dhe sipas mediave në Itali, i duhet një mrekulli e madhe që ai të jetë i gatshëm për ndeshjen kryesore për “Zonjën e Vjetër”.

Në rast se ai mungon për këtë ndeshje, do të jetë problem i madh për trajnerin Allegri, sepse dihet se forma e Andrea Barzagli ka qenë e madhe gjatë gjithë kampionatit. Juventusi e ka fituar “Scudetton” dhe Kupën e Italisë, dhe tash synon edhe Championsin.