11:23, 2 Prill 2020

Barcelona ka dëshirën e madhe që ta dërgojë drejt Paris Saint-Germain sulmuesin Antonie Griezmann.

Por kjo me kushtin që drejt Camp Nou të rikthehet Neymar, shkruan SkySports, transmeton Klan Kosova.

Pandemia e Koronavirusit ka bërë që të limitohen paratë e katalansave, ndaj ata kanë shprehur vullnetin që ta lënë Griezmann të lirë vetëm pas një sezonit aty. Përpjekja e tyre është që ta blejnë Neymar dhe Lautaro Martinez të Inter.

Griezmann vlerësohet 100 milionë nga Barcelona dhe duan që ta bëjnë pjesë të marrëveshjes për shkëmbimin me Neymar, apo ta shesin diku tjetër.

Konkurs Pune

Lexo më shumë