Barcelona s'heq dorë nga Mustafi - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Barcelona s’heq dorë nga Mustafi

NULL NULL
02/10/2015
Skuadra katalane nuk e ka ndërmend të tërhiqet nga synimi për të transferuar në Camp Nou përfaqësuesin e Gjermanisë.

Barcelona do të vazhdojë përpjekjet për të transferuar Shkodran Mustafin në radhët e veta.

Kjo pasi menaxheri Luis Enrique është adhurues i madh i Mustafit dhe do të përpiqet që ta ketë nën urdhrat e veta qysh në janar.

Skuadra nga Mestalla dhe vetë lojtari patën mohuar një largim të mundshëm të shqiptarit që paraqitet për Gjermaninë.

Klauzola e largimit të tij është 50 milionë euro.