12:39, 14 Korrik 2020

Barcelona mbetet e interesuar në sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez, dhe po i konsideron disa opsione shkëmbimi, sipas Mundo Deportivo-s.

Katalunasit po e mendojnë mundësinë që ta marrin argjentinasin duke e përfshirë në ofertë Arturo Vidal-in, Ivan Rakitic-in ose Samuel Umtiti-n.

Natyrisht, pjesë e ofertës pritet të jetë edhe një shumë e majmë parash marrë parasysh që Martinez është njëri prej sulmuesve më të spikatur në Serie A.

Konkurs Pune

Lexo më shumë